Kantinerooster 1e kwartaal 2022

BardienstWeekDag en DatumActiviteit
Trudy de BruinWeek 1zondag  2 januariVrij spelen
Hennie de Wit/Bert van Oosterwijk dinsdag 4 januari Nieuwjaarsbijeenkomst
Hetty van Zandwijk/Cobi Walbeek woensdag  5 januariVrij spelen
Ruben Spelbos vrijdag 7 januariTrainingsavond
Gretha PeterseWeek 2zondag  9 januariVrij spelen
Cor Wiegers/Piet van Hesteren dinsdag 11 januariWintercompetitie (11)
Freek van Gent/Joke Duin woensdag 12 januariVrij spelen
Pieter Happé vrijdag 14 januariTrainingsavond
 Week 3zondag 16 januariFranse middag  inschrijven tot 12.45 uur
Seph Tahamata/Mary Supusepa dinsdag 18 januariWintercompetitie (12)
Mia van Ettinger/Bert van Oosterwijk woensdag 19 januariVrij spelen
Henny Ruitenbeek vrijdag 21 januariTrainingsavond
Hennie de Wit zaterdag 22 januariNPC
Ricardo VinkWeek 4zondag  23 januariVrij spelen
Jan en Arjan de Jongh dinsdag 25 januariWintercompetitie (13)
Irma Koop/Martien van Herwijnen woensdag 26 januariVrij spelen
  vrijdag 28 januariKouwe klauwentoernooi
Paul LijsWeek 5zondag  30 januariVrij spelen
Jan de Leeuw/Dirk Roos dinsdag 1 februariWintercompetitie (14)
Greet Roelofs/Nolleke Muizelaar woensdag 2 februariVrij spelen
Hans Verkerk vrijdag 4 februariTrainingsavond
Hennie de Wit zaterdag 5 februariNPC
Ellen BosWeek 6zondag  6 februariVrij spelen
Bianca Vink/Dick Bogerd dinsdag 8 februariWintercompetitie (15)
Tonnie & Roger Helsdingen woensdag 9 februariVrij spelen
Agathe Leenders vrijdag 11 februariTrainingsavond
Ed BaauwWeek 7zondag  13 februariVrij spelen
Bert Olthof/Jan Jansen dinsdag 15 februariWintercompetitie (16)
Eke de Jong/Willy Lamers woensdag 16 februariVrij spelen
Misha Warrink vrijdag 18 februariTrainingsavond
Hennie de Wit zaterdag 19 februariNPC
 Week 8zondag 20 februariFranse middag  inschrijven tot 12.45 uur
Wim & Corrie van Helten dinsdag 22 februariWintercompetitie (17)
Kobus Vermeulen/Bert van Oosterwijk woensdag 23 februariKronentoernooi  inschrijven tot 13.15 uur
Joke van den Brink vrijdag 25 februariTrainingsavond
Irma KoopWeek 9zondag  27 februariVrij spelen
Gerard Vliek/John Janssen dinsdag 1 maartWintercompetitie (18)
Frank van Valburg/David van Luik woensdag 2 maartVrij spelen
Janny Verkerk vrijdag 4 maartTrainingsavond
Hennie de Wit zaterdag 5 maartNPC
Mary SupusepaWeek 10zondag  6 maartVrij spelen
Rien van Wijk/Jenny van der Burg dinsdag 8 maartWintercompetitie (19)
Loek Mulder/Ed Baauw woensdag 9 maartVrij spelen
Hennie de Wit/Hans Verkerk vrijdag 11 maart Algemene Ledenvergadering
Trudy de BruinWeek 11zondag  13 maartVrij spelen
Piet Donders/Giel Weerwag dinsdag 15 maartWintercompetitie (20)
Bas de Jongh/Irene Bruning woensdag 16 maartVrij spelen
Ruben Spelbos vrijdag 18 maartTrainingsavond
Hennie de Wit zaterdag 19 maartNPC
 Week 12zondag 20 maartFranse middag  inschrijven tot 12.45 uur
Cor Wiegers/Piet van Hesteren dinsdag 22 maartWintercompetitie (21)
Hein Koopmans/Arie Lamers woensdag 23 maartVrij spelen
Harold Leenders vrijdag 25 maartTrainingsavond
Gretha PeterseWeek 13zondag  27 maartVrij spelen
Jan en Arjan de Jongh dinsdag 29 maartWintercompetitie (22)           
Mia van Ettinger/Betty Mulder woensdag 30 maartKronentoernooi  inschrijven tot 13.15 uur
    
Aanvangstijd bardienst 1/2 uur voor wedstrijdbegin,
eindtijd 17.00 uur ‘s-middags en 22.30 uur ‘s-avonds
Toernooien zijn onder voorbehoud, kunnen altijd worden aangepast.
Voor werkinstructies: zie instructie werkzaamheden bar/kantine