Franse Middag bij De Teerling – zondag 17 mei!
Zin in een gezellige, ontspannen middag in Franse sfeer? Kom op zondag 17 mei naar de Franse Middag bij De Teerling!
Of je nu al vaker een boule hebt gegooid of gewoon nieuwsgierig bent naar het spel: iedereen is van harte welkom. Leden spelen samen met introducees en andere geïnteresseerden een aantal gezellige partijen petanque, in een ongedwongen en gastvrije sfeer, natuurlijk met lekkere hapjes erbij.
Een perfecte gelegenheid om vrijblijvend kennis te maken met petanque – een spel dat verrassend veelzijdig, spannend én sociaal is – én met één van de gezelligste verenigingen van Tiel.
En het mooie is: voor het inschrijfgeld hoef je het niet te laten, want deelname kost slechts € 2,- per persoon.
Neem gerust een vriend, buur, familielid of kennis mee en beleef samen een heerlijke Franse middag
Gebruik dit formulier om je online aan te melden voor de Franse Middag van 17 mei 2026
Clubhuis opent om 12:45
Meld je voor 13:15 bij de wedstrijdleiding van de dag, om de bij dit evenement behorende zeer bescheiden bijdrage van € 2,- te voldoen.
Aanvang partijen : 13:30
GRAAG AANMELDEN VOOR ZATERDAG 16-5