Op punt (102) november 2025

(Maandelijkse column van de voorzitter)

3 november 2025

Beste leden van de Teerling,

Afgelopen vrijdag 31 oktober werd er een extra algemene ledenvergadering gehouden, dit op verzoek van tien leden van onze verening. Aan de oproep om naar deze vergadering te komen was door maar liefst 57 leden gevolg gegeven, daarnaast waren er nog negen machtigingen afgegeven. Het belangrijkste agendapunt was de behandeling en stemming over de motie van wantrouwen tegen het bestuur. Nadat eerst het bestuur en vervolgens Martijn Koop-Wammes hun kant van de zaak hadden toegelicht, kwam een viertal insprekers aan het woord. Zij kozen ieder een andere insteek en zetten daarmee de zaak in verschillend perspectief.

Na een dringend advies van enkele leden werd de motie van wantrouwen ingetrokken, nog voordat deze in stemming kon worden gebracht. De vergadering eindigde met de toezegging voor een gesprek tussen de direct betrokkenen.

Intussen is er afgelopen maand ook weer volop ge-jeu-de-bould. Zo wordt er vanaf 7 oktober elke dinsdagavond gespeeld voor onze eigen Interne Winter Competitie (IWC).

En de drie teams van de Teerling in de Nationale Petanque Competitie (NPC) hebben er inmiddels vier wedstrijden op zitten, met wisselende resultaten.

Als vervanging van het afgelaste Oktoberfest was er op zondag 19 oktober een ingelaste Franse middag. De 25 deelnemers kenden een leuke middag, met als extraatje heerlijke erwtensoep (waarvoor dank Manja, Wemmy & Bert).

Het Kronentoernooi op verkiezingsdag 29 oktober was met 30 spelers prima bezet.

Op vrijdag 17 oktober werd er door een groep vrijwilligers onder leiding van Bert weer geklust. Zowel binnen als buiten zijn diverse werkzaamheden uitgevoerd. Fijn dat we de zaken op onze clublocatie met eigen mensen netjes op orde kunnen houden  Alle betrokkenen hartelijk dank daarvoor!

Onze handboogschutterij Allez Tirer had op donderdagavond 23 oktober een eigen ledenbijeenkomst. Ondanks een gedegen voorbereiding en de nodige promotie viel het aantal aanwezige leden tegen. Mijn tip voor Allez Tirer is: vooral doorgaan, wetende dat het nou eenmaal tijd kost om nieuwe zaken te bestendigen.

Tenslotte kijk ik nog even vooruit in de agenda. Op zondag 16 november is er weer een Franse middag. Verder zijn er dit jaar twee Sinterklaastoernooien, zowel op dinsdagavond 25 – als op woensdagmiddag 26 november. En de Sint heeft laten weten dat hij van plan is om, ijs en weder dienende, op 26 november persoonlijk langs te komen!

Met sportieve groet,

Ed Roelofs

Dit bericht is geplaatst in ETJBV de Teerling. Bookmark de permalink.