(Maandelijkse column van de voorzitter)
5 maart 2025
Beste leden van de Teerling,
Met maart op de kalender loopt het winterseizoen nu toch echt op z’n eind. Zeker in combinatie met het heerlijk zonnige lenteweer waar we nu al een paar dagen van kunnen genieten.
Op de kalender van de Nationale Petanque Competitie (NPC) staan nog drie wedstrijddagen.
In de vijfde divisie staat de Teerling Team 1 op de tweede plaats in de poule, terwijl Team 2 in dezelfde poule de achtste plaats bezet. De Teerling Team 3 staat in de zesde divisie op de zevende plaats in de poule. De laatste NPC-speeldag is zaterdag 29 maart, Team 3 speelt dan thuis.
Onze eigen Interne Winter Competitie (IWC) kent nog drie speelavonden. Veel spelers hebben inmiddels hun maximaal meetellende aantal van 17 avonden bereikt. Zowel bij de dames als de heren is de strijd om het clubkampioenschap nog in volle gang. Waarschijnlijk valt de beslissing pas op de laatste speelavond, dinsdag 25 april. Later die avond is ook de prijsuitreiking.
Terugblikkend op de vorige maand kom ik natuurlijk gelijk op het allereerste Maluku boules toernooi, gehouden op zondag 16 februari. Een prachtig initiatief van Seph & Mary, dat grote belangstelling trok. De inschrijflijst voor maximaal 48 deelnemers was heel snel vol, er stonden zelfs nog mensen op de reservelijst. Het werd een heel gezellig toernooi, afgesloten met een heerlijke Molukse maaltijd. Hierbij wil ik nogmaals Seph & Mary en al hun familieleden en vrienden hartelijk bedanken voor het verzorgen van dit evenement. En wat mij betreft blijft het niet bij één keer…
Verder was er op 26 februari weer een Kronentoernooi. Vanwege de griepepidemie waren er minder deelnemers dan gebruikelijk, 36 om precies te zijn.
Intussen zijn de nodige voorbereidingen getroffen voor het klussen dit voorjaar. Zo zijn er nieuwe aluminium dakplaten afgeleverd voor op de berging en het fietsenhok. Ook zijn er de nodige stoeptegels verworven voor het uitbreiden van het terras en het opnieuw bestraten van de toegang. En er staan inmiddels twee ‘big bags’ met grint voor de binnenbanen van
hal 1 en voor de buitenbanen. Graag nodig ik de leden uit om mee te doen met klussen tijdens het NL Doet weekend, op vrijdag 14 en zaterdag 15 maart. We beginnen beide dagen om 09.00 uur met koffie en tussen de middag wordt een lunch verzorgd. In het clubhuis hangt een aanmeldingsformulier, schroom niet om je in te schrijven.
Tenslotte roep ik iedereen op om naar onze jaarlijkse Algemene ledenvergadering te komen op vrijdag 14 maart, aanvang 19.30 uur. De leden hebben inmiddels de benodigde documentatie hiervoor (de info set) toegestuurd gekregen. Mocht je toch verhinderd zijn, laat je stem niet verloren gaan maar machtig iemand om voor je te stemmen.
Met voorjaarsgroet,
Ed Roelofs